czwartek, 6 lutego 2014

Wyróżnienie

Witam

Z zamieszczeniem tego posta troszeczkę się gryzłam, nie wiedziałam jaką on wywoła reakcję. 

Ostatnio otrzymałam wyróżnienie od Marty z bloga Luna.
Jest mi niezmiernie miło i bardzo się cieszę, że doceniłaś moje prace. Każde wyróżnienie jest wspaniałą rzeczą dla każdego człowieka, docenienie jego pracy to podstawa do tego aby dalej się rozwijać. Jeszcze raz dziękuję.


Niestety gdybym chciała przyjąć to wyróżnienie musiałabym spełnić określone warunki. Zastanawiałam się długo co zrobić. Pochodziłam po kilku blogach, które moim zdaniem na takie wyróżnienie mogły by zasłużyć i w połowie tych blogów jest wyraźnie napisane Nie - dla wyróżnień i rozumiem bardzo dobrze te osoby. Cząstką mojego życia dzielę się z Wami, ale pewne rzeczy zostawiam dla siebie, nawet marzenia, do których dostęp ma niewielka liczba osób. Wszystkie blogi które obserwuję i będę w przyszłości obserwować otrzymują ode mnie wyróżnienie - bo osoby je prowadzące robią coś wyjątkowego. Wszystkie osoby, które mnie obserwują, zaglądają na mój blog i zostawiają u mnie komentarze dają mi za każdym razem wyróżnienie samą obecnością. To mi wystarczy, cieszę się że jesteście ze mną i do mnie zaglądacie, Wasza obecność jest największym wyróżnieniem i nie potrzebuję na to certyfikatu. 

Jeszcze raz dziękuje Tobie Marto za docenienie moich prac i wbrew zasadom wyróżnień Tobie też daję wyróżnienie, robisz bardzo interesujące i piękne prace i zasługujesz na takie wyróżnienie.  

Pozdrawiam Was serdecznie
Małgosia3 komentarze:

 1. Zgadzam się z Tobą. Także uważam że mamy prawo zachować prywatność :-)
  A że Twój blog zasługuje na wyróżnienie to inna kwestia.
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wypowiedzenie się i rozumiem , co chcesz przez to powiedziec :-)
  Wyróżnienie ode mnie za Twoją pracę , rozwój i poszukiwania jest jak najbardziej na miejscu i głównie o to mi chodziło , właśnie o docenienie Ciebie jako jednostki twórczej .
  Życzę Tobie wielu pomysłów i realizowania się w szczęściu dla siebie i Twoich bliskich :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń