czwartek, 21 listopada 2013

Nowy dzień, nowe zdjęcia

Pomału staram się opanować bloga, choć przyznam że nie jest to łatwe, przydała by się instrukcja z wizualizacją jaki efekt powstanie po kolejnych zmianach. Trzeba się trochę pomęczyć, poszukać i może powstanie coś ciekawego. Zobaczymy!

A teraz kolejna porcja zdjęć moich wyrobów.

Jakiś czas temu likwidowałam półeczkę mojej córce i powstał problem z opaskami, nie wiadomo było co z nimi zrobić, więc powstał ...Uchwyt na opaski i bransoletki z koszyczkiem (maglownica)

Koszyk wykonany z papierowej wikliny z tekturowym dnem, boki wykonane z tektury, obklejone taśmą papierową i serwetkami. Całość pomalowana na kolor ciemny fiolet. Wałek wykonany z rolek po taśmie klejącej, z rolki po ręczniku papierowym, z wacików i przykryte materiałem. Uchwyt na bransoletki wykonany został z drutu owiniętego tasiemką. Boki zostały ozdobione wstążką.
Nie lubię prostych, zwyczajnych kształtów. Nudzą mnie prostokąty, kwadraty, koła (nie znaczy to że ich nie robię), lubię się bawić kształtem i tak powstał....

Koszyczek orzeszek

Koszyczek wykonany standardowo z papierowej wikliny z tekturowym dnem. Rurki zostały wcześnie zabarwione na kolor ciemny fiolet i żółty. Całość zabezpieczona lakierem.


A teraz jedna z ostatnich moich prac

Kubeczki 

Wykonane z rurek skręconych z książki telefonicznej, dno tekturowe . Usztywnione i zabezpieczone lakierem. Ozdobione sercem z masy solnej i guziczkiem.
Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz