wtorek, 18 listopada 2014

Pamiętnik

Witam
Większość z Was, a przynajmniej osoby 35+ miały swój pamiętnik, który dawały znajomym do wpisów w czasach szkoły podstawowej. Podczas wakacji moja córeczka dorwała właśnie mój pamiętnik i oczywiście też chciała coś takiego posiadać. Przeszukaliśmy internet i sklepy papiernicze ale pamiętnika typowego trudno jest znaleźć a jak już się znajdzie to ma kosmiczną cenę. Należało więc taki zrobić. Kiedyś kupiliśmy "Martynkę" (dla niewtajemniczonych książeczka z opowiadaniami dla dzieci) i do niej był dołączony pamiętnik. Ale dla dziewięciolatki różowy pamiętnik z Martynką to obciach (dzieci tak szybko dorastają), dlatego poddany został małej przeróbce. Oto efekt


Na dole jest wpisane imię i nazwisko, ale z wiadomych względów wyleciało ze zdjęcia


Najlepsze było zdziwienie dzieci, które dostały pamiętnik aby się wpisać, nie wiedziały o co chodzi ale na szczęście mamy były wtajemniczone.


Pozdrawiam

6 komentarzy:

 1. Pamiętam te czasy, kiedy takie pamiętniki były w modzie :-) Ten został pięknie przerobiony i córka na pewno jest zadowolona :-) Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, moja teraz już prawie 16-nastolatka też miała pamiętnik w podstawówce:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny "lifting" pamiętnika :) Ja też pamiętam te czasy, kiedy prawie każdy miał pamiętnik... swój nadal gdzieś mam w swoich zbiorach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny, teraz już pamiętnikowe czasy poszły na bok i mało kto je ma ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam nawet ten wierszyk! Świetny pomysł Gosiu. Pamiętnik wygląda uroczo i córcia będzie miała niezwykłą jak na obecne czasy pamiątkę.
  Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczny ten pamiętnik:) Pamiętam te pamiętnikowe czasy;)

  OdpowiedzUsuń